اریف لیم(oriflame)

تاریخچه مختصری از کمپانی اوریفلیم:

شرکت اوریف لیم در سال 1967 توسط دو برادر سوئدی و همکارشان راه اندازی شد. هدف آن ها این بود تا محصولات آرایشی خود را بدون ایجاد مغازه یا سرمایه گذاری و توسط افراد به طور مستقیم به فروش برسانند. در ابتدا محصولات را روی یک میز تنیس در دفتر کار خود در سوئد بسته بندی کرده و به دوستان، آشنایان و کارآفرینان خود در سراسر سوئد، برای فروش می دادند. آن ها از این راه توانستند تجارت خود را گسترش دهند. اوریفلیم در تولید محصولات مراقبتی از پوست شهرت بسیاری دارد و محصولات آن گیاهی و ارگانیک هستند. موسسات خیریه بسیاری را حمایت می کند و در حال حاضر با بیش از 52 سال سابقه به عنوان یکی از برندهای مطرح و قابل اعتماد لوازم آرایشی ، محصولات خود را در بیش از 60 کشور دنیا به فروش می رساند. فروش سالانه این برند حدود 3 میلیارد یورو است.

محصولات اوریف لیم استاندارد بالایی دارند و از اصول اخلاقی تبعیت می کنند.
طبیعی هستند و اغلب از عصاره میوه ها ،گل ها و گیاهان تشکیل شده اند.
گارانتی مرغوبیت کالا دارند چون روی افراد داوطلب تست شده اند.
اوریف لیم دوستدار حیوانات است و هرگز محصولات خود را روی حیوانات تست نمی کند.
از ویژگیهای اوریف لیم احترام به محیط زیست است. بسته بندی محصولات اوریفلیم قابل بازیافت است و پی وی سی در آنها به کار نرفته است.
تعهد اجتماعی – اخلاقی دارد.
عضو فدراسیون جهانی فروش مستقیم (WFDSA) و فدراسیون فروش مستقیم اروپا (FEDSA) است

علت پر طرفدار بودن محصولات اوریفلیم :

😊فاقد هورمون، کورتون و امولوسیون می باشد و به همین دلیل موجب عدم وابستگی پوست به محصولات می شود.

✅ثبت در بیش از 67 کشور دنیا با بیش از 3 میلیون مشاور فروش.

🔆طریقه فروش محصولات اوریفلیم تنها از طریق فروش مستقیم و مشاورین این شرکت امکانپذیر هست که این امر با حذف واسطه ها خود یکی از دلایل رضایت مصرف کنندگان و قیمت مناسب محصولات اوریفلیم شده است.

✅محصولات درجه 2 و 3 ندارد یعنی کیفیت محصولی که در اختیار شما قرار می گیرد با اروپا برابر است و مانند بسیاری از برندها مثل لورآل و … نیست که کیفیت محصولی که در اختیار کشورهای جهان سوم می گذارد با محصولی که در کشور خودش و کشورهای جهان اول میدهد تفاوت داشته باشد. کیفیت محصلات اوریفلیم در کل دنیا ثابت و درجه 1 است.

👨‍👩‍👧‍👧این شرکت عضو فعال و حامی بنیاد کودکان دنیا می باشد که توسط ملکه سوئد مدیریت میشود. ( این بنیاد برای بهبود شرایط زندگی کودکان در معرض خطر در هرجای دنیا ، فعالیت میکند.)

🏤بیش از 5 کارخانه تولیدی در حداقل 5 کشور دنیا. مثل ایتالیا، فرانسه، لهستان، سوئد، هند، چین و مسکو، بلژیک و آلمان … مثلا: در هند تندرکر – لوازم آرایش در لهستان و آلمان و ایتالیا، شامپوها در روسیه و عطرها در سوئد و…

🌿محصولات برگرفته از طبیعت هستند و احترام به محیط زیست در این شرکت بسیار قابل اهمیت است در نتیجه از مواد نگهدارنده و اسپری هایی که به لایه ازن آسیب می رساند استفاده نمی شود همچنین کاورهای محصولات شرکت قابل تجزیه هستند.

📝گارانتی محصولات حداقل دو سال است و این محصولات در خصوص استفاده از مواد خالص و مرغوب تحت نظارت سازمان جهانی WFDSA و سازمان اروپایی FDSA می باشد.

👈🐭مهم است که بدانید این محصولات روی حیوانات آزمایش نمی شوند، بلکه فقط از افراد داوطلب استفاده می شود و گارانتی می شود که این محصولات حتی برای حساس ترین پوست ها هم بی خطر و موثر هستند.
🎓ضمنا” عضو انجمن فروش مستقیم Dsa ، انجمن فروش مستقیم اروپا FEDsa و انجمن جهانی فروش مستقیم WFDsa می باشد.

✅بزرگترین مرکز توسعه و تحقیقات آرایشی بهداشتی را در دنیا با بیش از ١٠٠ دانشمند دارد.
🌸🌺🌺💄💅🎁💄🌺🌺🌸

💟عطرهای این کمپانی برگرفته از گیاهان خوشبو و بدون آلرژی و حتی درمانی هستند.
ماندگاری عطرها در بیشتر موارد بالاتر از 10تا 12 ساعت نیست چون فاقد پارابن و مشتقات نفتی و روغنی سرطان زاست.
و هیچ آسیبی به سیستم تنفسی نمی زند.
👑پرنسس سوئد یکی از خریداران و حامیان اصلی عطرهای اوریفلیم هست.

💟محصولات آرایشی اوریفلیم به دلیل اینکه سبک اروپایی دارند کلاسبک، لایت با بیس ارگانیک و گیاهی می باشد و در زیبایی و جلوه خاصی به مصرف کننده می دهد💄
محصولات جوردانی گلد و دوان این کمپانی بیشترین طرفدار را دارند💋

💟محصولات مراقبتی موی هیرایکس، محصولات شیر و عسل، تندرکرها، شاور ژل های بدن و خمیر دندانهای اوریفلیم در اروپا محبوبیت زیادی دارند.

💟محصولات مراقبت از پوست اسپا، محصولاتی بی نظیر هستند.
در ساخت محصولات اسپا از آب های معدنی سوئد استفاده شده و بسیار تاثیر گذار هستند.

💟محصولات مراقبت از پوست این کمپانی در اروپا بسیار مشهور و زبانزد است و رتبه دوم جهان را به دست آورده. 😍
به عنوان مثال محصولات مراقبت از پوست NovAge به ویژه بالای 40 سال رتبه دوم کرم های مراقبتی جهان را داراست.
تمام این اوصاف در کنار قیمت های عالی این محصولات موجب رضایت روز افزون مصرف کنندگان شده و این برند را محبوب و بی رقیب ساخته است.👌👌

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

X